Fleetmatics voorziet 93 voertuigen van blackboxen

maandag 14 september, 2015

Alle 93 voertuigen van sloopbedrijf Kruiswerk worden uitgerust met de fleetmanagementoplossing van Fleetmatics. Kruiswerk wil hiermee meer inzicht krijgen in het gebruik van zijn transportmiddelen en werkvoertuigen. Het contract is afgesloten voor drie jaar.

Jan Willem Doornbos Country Marketing Manager van FleetMatics

Jan Willem Doornbos
Country Marketing Manager van FleetMatics

Het Fleetmatics REVEAL-systeem maakt voor honderd projecten van Kruiswerk overzichtelijk hoe lang medewerkers op de verschillende locaties zijn geweest. Het geeft bovendien inzicht in voertuiglocatie, brandstofverbruik, snelheid en gereden kilometers. “Fleetmatics bezoekt onze voertuigen op verschillende locaties om de kastjes een voor een in onze voertuigen in te bouwen, zodat wij niet hoeven te stoppen met onze werkzaamheden. Dat was, samen met de scherpe prijs, voor ons een doorslaggevende reden om te kiezen voor Fleetmatics”, aldus Christa Teeuw, mede-eigenaar van Kruiswijk.

Voor Fleetmatics is Kruiswijk een van de grotere klanten in Nederland. Het bedrijf zegt hiermee flink door te groeien in Nederland. Kruiswerk is actief op het gebied van grondwerk, sloopwerk, grond- en asbestsanering, transport en recycling.

Categorie: Geen

Gerelateerde achtergrond-artikelen