CarProf en Autovakmeester krijgen ‘eigen’ laadpalen

maandag 9 maart, 2020

Speciaal voor de retailformules CarProf en Autovakmeester is door Justplugin een laadpaal ontwikkeld in de huisstijl van beide merken. Deze laadpaal kan door het autobedrijf worden aangeschaft, of door Justplugin gefinancierd en geëxploiteerd worden.

vlnr: Ton Sieljes (Formule Manager Autovakmeester), Lukas Knol (Justplugin), Ivar Camps (Retail Marketing Manager Alliance Automotive Group Benelux) en Harold van Gestel (Formule Manager CarProf)

Bij de formules zijn zo’n 170 universele garages aangesloten en ook die moeten kunnen voldoen aan de groeiende vraag naar laadmogelijkheden in Nederland. Het moederbedrijf van beide formules, Alliance Automotive Group Benelux, is daarom een samenwerking aangegaan met Justplugin, leverancier van laadpalen, laadpassen, zonnepanelen en groene energie.

Speciaal voor de samenwerking is er een laadpaal ontwikkeld in de huisstijl van beide merken. Deze laadpaal kan door het autobedrijf worden aangeschaft, of door Justplugin gefinancierd en exploiteerd worden. “We kunnen naast het plaatsen ook alles eromheen regelen. Daarnaast bieden we zonnepanelen, zodat CarProf- en Autovakmeester-ondernemers groene energie kunnen opwekken om hun bedrijf te verduurzamen”, aldus Lukas Knol van Justplugin.

Categorie: Laadinfrastructuur
Labels: Justplugin