Allianz gebruikt dashboardcamera voor schade-afhandeling
vrijdag 17 april, 2015Allianz gaat in de afhandeling van autoschades gebruik maken van de dasboardcamera’s van Coyote. Het moet klanten helpen te laten zien dat ze in hun recht staan.
De dashboardcamera Coyote S registreert continu de laatste tien rijminuten en slaat deze automatisch op bij een ongeval of op verzoek van de bestuurder. De video is een extra element voor Allianz bij de afhandeling van een schadedossier. De video van de Coyote S wordt pas doorgestuurd naar Allianz als de verzekerde dit wenst en nodig acht.
Volgens de partijen kunnen dergelijke nieuwe technologieën bijdragen aan de verbetering van de verkeersveiligheid. Jörg Weber, verantwoordelijk voor Digital & Affinities in de Board of Management van Allianz Benelux: “Als moderne verzekeraar moet je tegenwoordig meer doen dan alleen schade vergoeden. We willen onze klanten helpen door hen de mogelijkheid te bieden om te laten zien dat ze in hun recht staan.”
Categorie: Verzekeringen




