Eindejaarspecial Fleet & Lease half december

woensdag 12 oktober, 2022

Alles over de belangrijkste lijst in leaseland: Aumacon’s Leasemaatschappijen Top-100. Maar ook: hoe heeft de kersverse Mobiliteitsmanager van het Jaar 2022 zijn nieuwe beleid bij EY tot succes gemaakt? De nieuwe Fleet & Lease, het enige magazine dat daadwerkelijk mobiliteits-eindverantwoordelijken bereikt, komt half december weer uit.

De Fleet & Lease editie van september 2022

Fleet & Lease wordt onder een uniek bestand van tegen de 10.000 (eind)verantwoordelijken voor wagenparken/mobiliteit verspreid, in samenwerking met onze partner Smart Profile. De eindejaarspecial van het magazine blikt terug, maar vooral ook vooruit op de belangrijke ontwikkelingen in de mobiliteitsmarkt. Dat doen we, zoals gebruikelijk, met de hulp van onze partners. Stuk voor stuk kenners op hun eigen terrein van de markt.

Bent u ook zo’n kenner van de markt? Levert uw bedrijf een product of dienst wat in deze uitdagende mobiliteitstijden misschien wel het verschil kan maken? Of in ieder geval de aandacht verdient die het nodig heeft? We horen graag hoe u uw propositie vormgeeft, wat de uitdagingen daarbij zijn en wat uw visie is op de markt. Het ecosysteem rondom zakelijke mobiliteit wordt steeds groter en daardoor vaak ook complexer voor de mobiliteitsmanager. Fleet & Lease wil daarin graag een gidsrol vervullen. En uiteraard worden de artikelen ook online op TrendsinAutoleasing en op onze sociale mediakanalen gepubliceerd.

Neem contact op met Erik Nooij en informeer naar de vele mogelijkheden om u te profileren op onze on- en offlinekanalen! Ook richting leasemaatschappijen en andere aanbieders van zakelijke mobiliteitsproducten is Fleet & Lease (en TrendsinAutoleasing.nl) uitgegroeid tot gerespecteerd communicatieplatform.

erik@trendsinautoleasing.nl

Categorie: Marktcijfers / brancheberichten
Labels: Fleet & Lease