Inloopspreekuur private lease bij Mijndomeinauto

maandag 8 februari, 2016

Na een vliegende leasebrigade is Mijndomeinauto een inloopspreekuur gestart voor geïnteresseerde particulieren. Want helderheid en transparantie moet altijd voorop staan, meent de private leaseaanbieder.

Het Private Lease OK certificaat

Het Private Lease OK certificaat

Mijndomein begon met het aanbieden van private leaseauto’s voorzien van reclame om op die manier de kosten voor de particulier te verlagen. Nu wordt 60% van de privé leaseauto’s zonder reclame afgeleverd. De privéleasecontracten zijn bij Mijndomein kort: maximaal twee jaar. Als het contract eerder wordt beëindigd, staat daar een vast afkoopbedrag voor.

Helderheid en transparantie staan voorop, zegt Hans Blink van Mijndomeinauto. “Alles gebeurt online, maar als consumenten een vraag hebben over private lease kunnen ze ook terecht voor persoonlijk advies. Daarvoor zijn we een adviesservice begonnen. Elke vrijdagochtend is er een inloopspreekuur van tien tot twaalf in IJsselstein waarin alles wordt doorgerekend.”

In september heeft Mijndomeinauto het certificaat ‘Private Lease OK’ gekregen van de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR). Het certificaat, met bijbehorend logo, moet laten zien welke aanbieder goede contractuele voorwaarden hanteert bij het afsluiten van een private leasecontract.

Categorie: Private lease / Auto-abonnementen
Labels: Mijndomeinauto

Gerelateerd achtergrond-artikel